צמיחה שלך - העסק שלנו!

משכנתא לכל מטרה

 

הדלת שלכם להגשמת חלומות

חברים יקרים, אתם מוזמנים להצטרף אלינו למסע מרתק בעולם המשכנתאות. אבל הפעם, אנחנו הולכים צעד אחד קדימה. כי היום, אנחנו רוצים לספר לכם על כלי פיננסי רב עוצמה. שיכול לשנות את חייכם – משכנתא לכל מטרה.

מה זה בדיוק משכנתא לכל מטרה? ובכן, זוהי הלוואה בסכומים משמעותיים שניתן לקבל כנגד שעבוד נכס קיים, כמו בית או דירה. אבל הקסם האמיתי טמון בגמישות שלה. בניגוד למשכנתא רגילה, כאן אתם יכולים להשתמש בכסף לכל מטרה שתבחרו… משפצים, משקיעים, יוצאים לחופשה חלומית, או כל יעד אחר שדורש הון משמעותי.

וזה לא הכל – למשכנתא לכל מטרה יש יתרונות מובנים שהופכים אותה לברירה משתלמת במיוחד. ריביות נמוכות משמעותית מהלוואות רגילות, תקופות החזר ארוכות יותר. אפילו אפשרות לדחות את מועד תחילת ההחזר. כל זאת בזכות הביטחון שהנכס שלכם מעניק לבנק.

אבל, יש גם הגבלות

חשוב לדעת – לא מדובר בהלוואה של "קח כפי יכולתך". ישנם כללים ברורים שמגבילים את הבנקים, בעיקר מבחינת אחוז המימון. על פי רוב, לא ניתן לקבל מימון מעבר ל-50% משווי הנכס. בניכוי יתרת המשכנתא הנוכחית (אם יש). זאת אומרת, שאם הבית שלכם שווה 2 מיליון שקלים, ונותרה לכם משכנתא של חצי מיליון – תוכלו לקבל עד חצי מיליון נוספים.

כמו כן, הבנק ירצה להבטיח את ההשקעה שלו. לכן נדרשת שמאות עדכנית לנכס, וגם בדיקה מחודשת של יכולת ההחזר שלכם. כי בסופו של דבר, התוספת צריכה להיות בגדר האפשרי מבחינה כלכלית.

אל תתנו לזה להרתיע אתכם – המסע שווה את המאמץ.

אתם בטח רוצים דוגמא מהחיים?

רק תשאלו את רינת, לקוחה יקרה שלנו, שמצאה את עצמה בפני אתגר בריאותי לא צפוי. כשהיא ובעלה נזקקו לטיפולים רפואיים יקרים שלא היו מכוסים במלואם, היא חשבה שאין מוצא. אבל אז היא פנתה אלינו.

לקחנו את המקרה המורכב של רינת, ומצאנו את הפתרון המושלם – הגדלת המשכנתא על ביתה. בזכות היתרה הנמוכה יחסית והכנסתה הקבועה, רינת קיבלה במהירות את הסכום שכה נזקקה לו. ההקלה על פניה הייתה המתנה הגדולה ביותר שיכולנו לקבל.

מה אנחנו מציעים?

זה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם – שותפות אמיתית במסע חייכם. עם הניסיון העשיר שלנו, הבנת הצרכים הפרטניים שלכם, והקשרים שטווינו עם הבנקים – אין דבר שלא נוכל להשיג ביחד.

אנחנו מזמינים אתכם להגיע לפגישת ייעוץ אישית, שבה אמחנו בוחנים לעומק את מצבכם ונתפור לכם פתרון מימון בדיוק למידותיכם. נדאג לכם מרגע הבקשה הראשונית ועד שתחזיקו בידכם את המפתח לעתיד החדש שלכם.

כי משכנתא לכל מטרה היא הרבה יותר מהלוואה – היא קרש קפיצה לחיים שתמיד חלמתם עליהם. אז אל תחכו עוד רגע – צרו איתנו קשר עוד היום, ובואו נצא ביחד למסע המרגש הזה.

אנחנו כאן כדי להגשים לכם חלומות – בואו נעשה את זה ביחד!

Scroll to Top