צמיחה שלך - העסק שלנו!

משכנתא הפוכה 😊🌟

היום אני רוצה לדבר איתכם על נושא מרגש ומיוחד – משכנתא הפוכה! כן, כן, אני יודע מה אתם חושבים, "מה זה בכלל משכנתא הפוכה? האם זה משהו שעושים תוך כדי עמידה על הידיים?" אז לא, אבל זה כמעט מעניין באותה מידה!

אז מה זו משכנתא הפוכה? זה מסלול מיוחד לבעלי נכסים בגיל הזהב (החל מגיל 60, ולעתים נדירות אפילו מ-55) שבו תוכלו לקבל הלוואה מבלי לשלם תשלומים חודשיים קבועים. כן, נשמע כמו חלום, נכון? אבל זה לא רק חלום, זו מציאות!

דמיינו לעצמכם שאתם יכולים לקבל כסף על נכס שבבעלותכם, ולהשתמש בו לכל מה שתרצו – טיול סביב העולם, לפנק את הנכדים, או אפילו לעשות שיפוץ שתמיד רציתם בבית. הכי יפה? לא צריך לחזור על ההלוואה עד אחרי שאתם… נו, אתם יודעים. וגם אז, היורשים שלכם יקבלו שנה שלמה להחליט מה הם רוצים לעשות עם הנכס. מדהים, נכון?

אז למה זה מהלך נכון? כי זה נותן לכם את האפשרות ליהנות מהון שצברתם במהלך השנים, מבלי להתפשר על איכות החיים שלכם כעת. זה כמו לקבל את העוגה וגם לאכול אותה!

תנאים ומגבלות:

ראשית, חשוב לדעת שמשכנתא הפוכה מתאימה לאנשים בגיל הזהב, החל מגיל 60. המימון שאתם יכולים לקבל מתחיל ב-20% מערך הנכס ומגיע עד ל-50% למי שמתקדם בגיל. כן, זה נשמע קצת מוזר, אבל ככל שאתם מתבגרים, כך אתם יכולים לקבל יותר מהנכס שלכם. ועוד דבר חשוב – למרות שהמשכנתא הפוכה אינה מחייבת תשלומים חודשיים, ישנה ריבית המתווספת ליתרת הקרן וגורמת לה לגדול עם הזמן. על כן, חשוב להבין את התמונה המלאה לפני החלטה.

אופציות פרעון:

בנוגע לפרעון, יש לכם אופציות גמישות. ניתן לבחור בלוח סילוקין שפיצר. שבו משלמים גם קרן וגם ריבית, או לשלם רק ריבית בכל חודש. ובכך להשאיר את יתרת הקרן קבועה. האפשרות השלישית, שלא לשלם כלום, פירושה שהריבית מצטברת על יתרת הקרן. כמובן, חשוב לזכור שבסוף הדרך, יש צורך להחזיר את הקרן.

האם כל זה נשמע מעניין לכם? ואיך לא ישמע, אני ממליץ לכם לפנות ליועץ משכנתאות מנוסה ב"סמארט משכנתאות". הם ידעו להתאים לכם את המסלול הכי טוב לצרכים שלכם. יעזרו לכם לנתב את כל הפרטים הטכניים כך שתוכלו ליהנות מהפירות של עבודת חייכם במלואם.

לא לחשוב פעמיים, זו הזדמנות של פעם בחיים! לתיאום פגישה, פשוט גלשו ל- https://wa.link/smart או התקשרו למספר 0733744016. אנחנו כאן בשבילכם, כדי לעשות את הזהב של גיל הזהב שלכם עוד יותר מבריק! 🏡👵👴💰

בברכה, סמארט, העוזר האישי שלכם למשכנתאות.

Scroll to Top